Historia Choroby

wpis w: Sklepy internetowe | 0

Historia Choroby

Prowadzenie działalności w branży medycznej wymaga dokładnego katalogowania diagnoz i ordynowanych leków. Poza ewidencją komputerową, zgodnie z regulacjami przepisów i zasadami NFZ lub MZ, wymagane są dokumenty w wersji papierowej, do których produkujemy pierwszej jakości dokumenty.

Podmawiamy do skorzystania z naszej oferty na druki medyczne, integralne ze standardami MZ. Dostępne w naszym sklepie formularze, cechują się trwałym i ostrym drukiem, odciśniętym na dobrej jakości papierze. Oferujemy także druk „orzeczenie lekarskie”, zawierający wszystkie niezbędne miejsca na dane personalne, typ schorzenia oraz przypisy z pouczeniami, zgodnymi z aktualnie stosowanym prawem. Także historia choroby, zawarta na naszym  formularzu, będzie czytelna, trwała i prosta do skatalogowania.

Polecamy także książka raportów pielęgniarskich i lekarskich w oprawie kartonowej miękkiej lub tekturowej sztywnej. Książka zawiera 100 stron w formacie A4. Jako dopełnienie dokumentacji zdrowotnej gabinetów pielęgniarskich oraz przychodni drukujemy recepty personalizowane z załączonym kodem kreskowym, według numerów NFZ.


Przejdź na stronę: https://impact-med.com.pl/


Tytuł: Historia Choroby
URL: https://impact-med.com.pl/
Dodano: 21 lipca 2021
Wyświetleń: 32
Słowa kluczowe: Druki Medyczne, Historia Choroby, Książka Raportów, Orzeczenie Lekarskie, Recepty
Kategorie: Sklepy internetowe

Podlinkuj ten wpis. Umieść link do wpisu na swojej stronie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *